Zakaz palenia

Ocena:

6!

Karczma Kaktusik

Karczma znajduje się na terenie placu rekreacyjnego "Kaktusik". Budynek zbudowany jest z grubego 100 letniego bala i pokryty wiórem. Karczma wtopiona jest w zieleń drzew oraz niesamowity mariaż kolorów otaczających ją kwiatów. Niesamowite wrażenie sprawiają dwa stawy porośnięte, niezliczoną ilością gatunków roślinności wodnej i lądowej.

Na wystrój karczmy składa się wiele staroci, które były zbierane od lat przez właścicieli restauracji. Restauracja zmienia swoje oblicze zgodnie z porami roku, co powoduje, iż odwiedzający czują się za każdym razem jakby byli tutaj pierwszy raz.

Kuchnia to przeróżne smaki, od wykonywanych własnoręcznie pierogów, pasztecików, ciast i ciasteczek po przysmaki z ryb i mięs. W karcie znajdą Państwo także pełna gamę sałatek, naleśników oraz przystawek.

Restauracja to także bar, gdzie nasi barmani serwują szeroką gamę trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Tylko tutaj szeroki wybór kawy przyrządzanej w niezliczonej ilości wersji. Koneserzy win znajdą u nas dla siebie wiele ciekawych win z całego świata. Karta win jest dobrana pod potrawy z karty dań, a nasi kelnerzy służą pomocą w doborze trunku.
Kategorie: Restauracje
Numer telefonu: 697-720-033
www: www.kaktusik.augustow.pl/karczma.php
Godziny otwarcia:
Brak informacji
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (1)

Bywalcy (0)